7-ми роденден ДД - 7 дена награди, попусти, промоции

7-ми роденден ДД - 7 дена награди, попусти, промоции

На 13ти април 2013 година ДД го слави 7-миот роденден. 7-миот роденден ќе го славиме 7 дена со многу промоции, попусти и награди.

1. Почнувајќи од 13ти април, 7 дена ќе доделуваме награди во вкупна вредност од 7 илјади денари. Правилата за наградната игра се добро познати. Следете нé на Facebook ДДСтор и ДДХост. Секој ден поставуваме по едно прашање и добитник на наградата е првиот точен одговор.

2. ДДХост 7 дена промоција - 50% попуст на СИТЕ хостинг пакети. При нарачка искористете купон DD7GOD или контактирајте нé ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

3. ДДСтор 7 дена дилерски цени за СИТЕ корисници. Попусти од 3% до 20%. Со самата регистрација на http://ddstore.mk/добивате дилерски статус во траење од 7 дена. Дилерскиот статус е веќе активиран за сите постоечки корисници. За поголеми нарачки контактирајте не за дополнителен попуст.

4. ДДКом 7 дена 50% попуст на СИТЕ сервисни услуги (чистење вируси, чистење лаптоп, десктоп компјутери, вадење податоци, рециклирање тонери, доаѓање на повик) - ДДКом сервисни услуги

Уште многу други попусти, промоции и изненадувања.

Следете нé

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00